Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Triumph ROCKET III -mallissa on kaikki, mitä moottoripyöräilijä voi toivoa! Tämä siistikuntoinen voimanpesä on tuotu Ruotsista ja kromi kiiltää kuin uusi. Varusteluun kuuluu tuulisuoja, astinlaudat ja kaatumarauta, jotka tekevät ajamisesta mukavaa ja turvallista. Hyvät renkaat ja avarammat putket varmistavat, että matka taittuu kuin siivillä. Tämä vähäpäästöinen nelitahtinen pyörä on huollettu huolella ja valmiina kesän seikkailuihin. Jos tämä Triumph ROCKET III voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 92-AGF |
| Vuosimalli | 2011 |
| Ajomäärä | 31700 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | ROCKET III |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuulisuoja
- Astinlaudat
- Kaatumarauta ja lepuuttujat
- Siistikuntoinen
- Hyvät renkaat
- Kromi kiiltää
- Tuontipyörä, tuontimaa Ruotsi (2013)
- Huoltokirja, viim. merkattu huolto 06/2016 19159km, sen jälkeen itse huollettu
- Metalliväri
- Nelitahti
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Selkänoja
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Avaremmat putket + orkkikset
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.7.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.4.2011 |
| Kuutiotilavuus | 2294 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 78 kw / 106 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 615 kg |
| Omapaino | 395 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki